wtorek
23.11.2021 r

godz. 19:00

2- 2,5 godziny

Czego się dowiesz na spotkaniu:

Jaki rodzaj nieruchomości jest najbezpieczniejszy i najstabilniejszy: mieszkaniówka, komercja, grunty, a może... lasy? W co warto włożyć swoje pieniądze i czas? (Wnioski z ostatnich 20 lat inwestycyjnej podróży Piotra Hryniewicza).

Nasz sposób na inwestowanie i uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników z MINIMALNYM zaangażowaniem czasowym.

Mieszkania na wynajem są bezpieczniejsze od złota! Prawda, czy mit?

Jak bezpiecznie wykorzystać dźwignię finansową/kredyt hipoteczny i co z rosnącymi stopami procentowymi?

Co robić: flipować, wynajmować, podnajmować czy zarządzać?

🎁 Bonus:
konkurs, w którym możesz wygrać książkę!

Będziesz mógł zadać swoje pytania w części Q&A!

Podczas spotkania będzie możliwość dołączenia
do „Seminarium Inwestowania
w Nieruchomości według Piotra Hryniewicza”.

Prelegenci

Jeremiasz Gorzędowski

Inwestuje w nieruchomości mieszkalne w Łodzi oraz przygotowuje materiały edukacyjne, dotyczące inwestowania oraz remontów. Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, flipuje i przygotowuje gotowce inwestycyjne. Ma za sobą tysiące metrów kwadratowych wyremontowanych mieszkań i rewitalizację dużej kamienicy. Współautor bloga https://zainwestowani.pl/, serii nagrań „Mieszkaniowa Pigułka Wiedzy" dostępnych na YouTube, książek "Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie. Poradnik (nie tylko) dla właścicieli mieszkań na wynajem" oraz "Remonty. Podręcznik Inwestora" oraz kompleksowego szkolenia online "Szkoła remontowania dla inwestorów". Ekspert Edukacji Inwestowania w Nieruchomości i Stowarzyszenia Mieszkanicznik ds. remontów.

Obrót nieruchomościami rozpoczął z własnym kapitałem, pierwszych kilkanaście flipów zrealizował samodzielnie. Sukces i duże zainteresowanie współinwestowaniem przyczyniły się do powstania w 2012 r. spółki Inwestycje Hryniewicz.pl. Dzięki temu wraz z 314 wspólnikami flipuje w całej Polsce, generując ponadprzeciętne zyski i dostarczając świetnie przygotowane mieszkania do zamieszkania lub na cele inwestycyjne. Ma na swoim koncie zakup ponad 315 nieruchomości, dochód w wysokości 17.546.623 zł i średnią roczną rentowność na poziomie 22,3%.


https://edukacjainwestowania.pl/

Piotr Hryniewicz

Copyright © 2021 GVG Estates Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.